Rodinné centrum v Šulekove

0
494

Komunitné centrá sú verejné miesta, ktoré slúžia deťom i dospelým členom komunity, sú zamerané na kvalitné trávenie voľného času, kultúrneho vyžitia a budovania súdružnosti komunity.

V decembri 2018 vzniklo na základe iniciatívy mamičiek a detí zo Šulekova, miestnej časti Hlohovca, občianske združenie Podarujme radosť, ktoré prevádzkuje Rodinné centrum v Šulekove. Cieľom združenia je zapájať sa do diania v obci, vytvárať nové priateľstvá, spolupracovať so Základnou školou Vilka Šuleka, farským úradom a všetkými organizáciami, ktoré v tejto miestnej časti Hlohovca pôsobia. V priestoroch bývalého zdravotného strediska vytvorili svojpomocne príjemné miesto, kde sa môžu ľudia stretávať a spoznávať sa navzájom pri rôznych zaujímavých voľnočasových a vzdelávacích aktivitách.

„Rodinné centrum pripravilo pre všetkých záujemcov aj na tento rok zaujímavé aktivity. Už v piatok 8. apríla vás pozývame na veľkonočné modelovanie pod názvom Hlinený zajko. Deti a mládež sa môžu prihlásiť na výcvik bojových umení pod vedením skutočného profesionála. Ponúkame aj možnosť zdokonaliť sa v angličtine. Rovnako vás pozývame aj na pravidelné stretnutia v tanečnej školičke, zdravotných cvičeniach na chrbticu spojených so správnym dýchaním a na kalanetiku + bodyform s Jankou. 

V našom rodinnom centre už teraz myslíme na leto. V júli pripravujeme pre deti denný tábor s angličtinou. Prihlásiť svoje deti môžete už teraz.

 Vyberte si z našej ponuky a príďte stráviť príjemné chvíle s našimi lektormi do rodinného centra. Tešíme sa na vás,“ pozýva na aktivity v centre Klaudia Repková, zakladateľka rodinného centra v Šulekove.

zdroj: Klaudia Repková 

foto: K. Repková

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here