BÝVANIE V NOVOM HLOHOVCI: KOMFORT BEZ KOMPROMISOV

0
221

Dokonalý život, v ktorom je všetko na jednom mieste. Starosti minimalizované, očakávania, naopak, vybudené na maximum. A oprávnene. V Novom Hlohovci sme totiž tým najlepším nešetrili. 

Občianska vybavenosť, obchody, lekári. K tomu blízkosť škôl či materskej školy. A samozrejme, dostupné napojenie na komunikácie do veľkých miest. Sen? Nie, potrebný štandard pre dnešné rýchle životné tempo. Bývanie v tomto storočí už nemôžu byť iba štyri steny, za ktoré sa zatvoríte, vystresované rána a nestíhačky. 

Moderné bývanie musí byť komplex, v ktorom sa cítime dobre, príjemne a bezpečne. Takýto cieľ sme si dali pri tvorbe Nového Hlohovca a plne sa ho držíme. Život je totiž farebný a pestrosť vychádza z našich pocitov.

Dokončujeme exteriéry a maľujeme byty

Položili sme dlažbu, navozili sme hlinu, do zeme sme umiestnili polozapustené odpadové koše  a dokončujeme chodníky. Často si to neuvedomujeme, ale presne tieto detaily sú tie, ktoré dokážu dať každému dňu závan romantiky.

Zakladáme si tiež na bezpečnosti. Nový Hlohovec preto dostane komplexné oplotenie. Naši architekti mali cit a nebudete sa tu určite cítiť ako v zablokovanej pevnosti. Iba bezpečie na každom kroku. Pre všetkých. Pokojne pustite deti na ihrisko a vy si vychutnajte čerstvú kávičku. 

Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi 

Idete do toho s nami? Ideálne bývanie je teraz na dosah. V Hlohovci vidíme veľký potenciál a potvrdzujú nám to všetci, ktorí tu žijú a nechcú odísť. V čom sa zhodujú? Bytovky zo sedemdesiatych rokov sú už prežité a nevyhovujú potrebám modernej rodiny. Moderná rodina potrebuje priestor, veľkorysosť, ergonomicky premyslené detaily a funkčnosť.

V Novom Hlohovci sme všetky tieto nároky pretavili do precízne prepracovaných bytov. Dovolíme si tvrdiť, že toto bývanie je v súčasnosti to najlepšie, čo vám Hlohovec môže v oblasti nehnuteľností ponúknuť.

Vaše bývanie sme vytvorili s víziou skvelého života a vašej budúcnosti. Čo je ešte lepšie, všetko sa nám darí pripravovať podľa plánov a sťahovať sa sem môžete čoskoro. Život  je mozaika príbehov. My do tej vašej chceme vložiť ten najpodstatnejší dielik – zázemie.

Informujte sa o našich projektoch na www.novyhlohovec.sk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here