Nový Hlohovec ponúka bývanie hodné 21. storočia

0
438

Bytový komplex Nový Hlohovec ponúka svojim obyvateľom energeticky a ekonomicky efektívne riešené byty,  nízke náklady na bývanie, peknú výsadbu, upravené okolie, chodníky, parkovacie miesta i parkovací dom. Areál je uzavretý „dizajnovým“ oplotením, v zadnej časti sa nachádza detské ihrisko, kde môžu obyvatelia tráviť spoločné chvíle so svojimi deťmi, rodinami, susedmi. V utorok 21. mája bola lokalita Nový Hlohovec oficiálne otvorená.

Pán Siblík, v utorok 21. 5. 2024 ste v príjemných priestoroch The Kitchen Restaurant a Caffee Maui oficiálne otvorili lokalitu Nový Hlohovec. Aká bola táto slávnostná udalosť?

Oficiálne otvorenie lokality Nový Hlohovec a predstavenie prevádzok na jej prízemí boli tou čerešničkou na torte, ktorou sa dovŕšila idea investora vybudovať pre ľudí z Hlohovca a okolia kvalitné bývanie so všetkým, čo k tomu patrí. Bývanie hodné 21. storočia. 

Som veľmi rád, že naše pozvanie na otvorenie prijali primátor Hlohovca pán Mgr. Ivan Baranovič MPH, podpredseda Trnavského samosprávneho kraja pán Ing. Patrik Voltmann, generálny riaditeľ firmy Saneca pán Ing. Matúš Kutný, konateľ firmy Nový Hlohovec s.r.o. pán Michal Lančarič a ďalší vzácni hostia, medzi nimi aj pani PhDr. Helena Kolníková, vedúca Odboru školstva, kultúry, športu a mládeže Mestského úradu v Hlohovci.

Súčasťou slávnosti bolo aj predstavenie nových prevádzok na prízemí bytového komplexu. Čitateľov Hlohovského žurnálu bude iste zaujímať, aké sú to prevádzky.

Prevádzky ožívajú postupne, fitness GOODPLACE slúži svojim návštevníkom už niekoľko dní, aj salón pre krásu žien Peha Style, masážny salón MASÁŽE POINT a taktiež vyhľadávaná prevádzka pedikúry. Nová tematická kaviareň Caffee Maui začne poskytovať svoje služby už od 26. mája a nová reštaurácia The Kitchen Restaurant začne variť a realizovať rôzne eventy od 3. júna.  V najbližšom období začne fungovať aj fyzioterapeutické centrum Revit care. V priebehu roka tu vznikne aj nové medicínske centrum spolu s lekárňou. Všetko tak budú mať aj obyvatelia Nového Hlohovca k dispozícii suchou nohou a naozaj na dosah.

Ponuka je bohatá a príťažlivá. Predpokladám, že prevádzky budú slúžiť všetkým, nielen obyvateľom Nového Hlohovca.

Určite áno. Budeme radi, keď Nový Hlohovec ožije návštevníkmi týchto prevádzok z Hlohovca i z okolia. Prví návštevníci si k nám už cestu našli. 

Na záver by ste nám mohli prezradiť, čím príjemným ešte prekvapí v najbližšom časovom horizonte Nový Hlohovec. 

Našou ambíciou je v spolupráci s investorom aj vybudovanie materskej školy v rámci komplexu Nový Hlohovec. Rokujeme o tejto možnosti s príslušnými úradmi a veríme, že sa to v blízkej budúcnosti podarí.

Ešte vás prosím o informáciu pre záujemcov o bývanie. Máte ešte niečo voľné?

Pre záujemcov máme zo 77 bytov k dispozícii už len 5 trojizbových a 1 štvorizbový byt. Záujemcovia si môžu obhliadku dohodnúť na telefónnom čísle 0911 712 342 a my ich radi privítame v Novom Hlohovci. Ukážeme im vzorový byt na kľúč alebo niektoré z posledných voľných bytov. Tak nech sa páči, budeme sa na vás tešiť. Aktuálne vieme pripraviť dva 3-izbové byty s výmerou cez 70 m² na kľúč v akciovej cene 159 900.- €.

Za rozhovor ďakuje Helena Pekarovičová

Fotografie: Trnavský Hlas      

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here