Nie je nula ako Nula

0
191

Priateľstvo, dobrá atmosféra, kvalitná literatúra a skvelá hudba. To všetko zažili fanúšikovia literárneho umenia v Hlohovci na umeleckom stretnutí literátov z Banskej Bystrice a Hlohovca.

V nedeľu s palindromickým dátumom 02.02.2020 o 15.00 sa v Komunitnom centre Krtko na Františkánskom námestí v Hlohovci stretli pri dobrej hudbe a čítaní literárnych prác priatelia z Banskej Bystrice – Generácia NULA a literáti z Hlohovca, združení pri Ex libris Ad Personam Hlohovec. Aký bol špeciálny dátum, také bolo špeciálne aj toto stretnutie. Naplnené priateľstvom, dobrou atmosférou, kvalitnou literatúrou a skvelou hudbou.

Viac

Z Generácie NULA predstavili svoju poéziu Marcel Páleš, Marcel Perecár a bluesovo- šansónovo Peter Papšo. Skvelými aforizmami divákov rozosmial i prinútil k zamysleniu Ľudo Majer Jakubský a to všetko zarámcoval svojou hudbou Roman Buhovecký. Hlohovčanov zastupovali svojou poéziou Andrea Kleimanová a Soňa Vyskočová, svoju novú knihu palindrómov predstavil Stanislav Kamenčík a svojimi básňami a dobrou hudbou náš potešil Dano Görög.

Podujatie moderovala Zuzana Kamenčíková, fotografoval Erik Knotek ml. Spoločne vytvorili a prežili jedno krásne nedeľné popoludnie. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu