Na jogu do Zámockej záhrady

0
807

21. jún medzinárodný deň jogy a zároveň deň letného slnovratu. Precvičovateľky yogy v Hlohovci sa teda rozhodli pre vás zorganizovať spoločné „jogovanie“ v Zámockej záhrade v sobotu 26. júna. Celá akcia bude zakončená spoločným piknikom.

Jogínka Simona Duráková hovorí, že sa budete mať na čo tešiť. „Príďte sa ráno zhlboka nadýchnuť, rozprúdiť energiu, načerpať sily a tiež zhlboka vydýchnuť a dopriať si dokonalý relax a reštart. Zažijete jedinečnú atmosféru pod šírym nebom v príjemnom prostredí s výhľadom na Hlohovec. Po asi 90-minútovom spoločnom plynutí a relaxácii vás čaká zaslúžené občerstvenie. Kto chce, môže priniesť niečo do spoločného „košíka“, alebo len prijimite pozvanie na občerstvenie.“

Táto hodina bude vraj vhodná pre každého, aj pre tých, ktorí jogu ešte neokúsili. Bude to skvelá príležitosť začať a zažiť na jednom mieste rôznych inštruktorov jogy v našom meste. Sprevádzať vás budú inštruktori jogy z Hlohovca: Simona Duráková, Zuzana Demmerová, Marián Divilek a Mária Sobolčiaková.

Simona Duráková, zdroj: FB
M. Sobolčiaková (2. z ľava, horný rad), M. Divilek (dole), S. Duráková (druhá z prava, dolný rad), zdroj: FB

ČAS: začiatok 9:00 – koniec cca 11:00

MIESTO: krásne tiché prostredie Francúzskych terás v Zámockej záhrade pri Zámku (za Empírovým divadlom).

MAPA: TU

DOPRAVA: Môžete prísť pešo, alebo bicyklom cez Zámockú záhradu, alebo autom na parkovisko k Empírovému divadlu (Šomodská ul.).

FB UDALOSŤ: TU

VSTUPNÉ: 2,-EUR

Vezmite si vlastnÚ podložku.

zdroj: S. Duráková

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here