Obľúbený festival COUNTRYFEST BOHUNICE prinesie do Jaslovských Bohuníc Adama Ďuricu, Pokáča či legendárny Vidiek

0
317

19. – 21. júla 2023 ožije amfiteáter a jeho krásne okolie hudbou, množstvom atrakcií ale najmä návštevníkmi, ktorí sa už teraz môžu tešiť na pohodový víkend v Jaslovských Bohuniciach. Prečo? Pretože obec Jaslovské Bohunice vás aj toto leto pozýva na hudobný festival pre celú rodinu – Countryfest Bohunice 2024. Obľúbený festival prinesie aj tento rok svojim návštevníkom zaujímavých hudobných hostí a širokú paletu sprievodných podujatí vrátane originálneho handmade trhu či kvalitnej gastro zóny. Nudiť sa nebude rozhodne nikto.

Countryfest Bohunice 2024 ponúkne bohatý program pre jednotlivcov aj rodiny, ktorí si chcú užiť kvalitnú hudbu, dobré jedlo a celkovo sa príjemne zabaviť v rytmoch folku, country či bluegrassu. Hudobná dramaturgia festivalu sa opäť nebude striktne držať jednej línie. Na pódiu sa v rámci príbuzných žánrov objavia aj tentoraz naozaj silné mená – po minuloročnom vystúpení „kráľovnej slovenského popu“ Jany Kiršner sa na pódiu objaví napríklad úspešný superstarista Adam Ďurica, či originálny český pesničkár Pokáč, ktorý vypredal aj známu O2 arénu v Prahe.

Priaznivci folku, country či bluegrassu však nebudú rozhodne o nič ukrátení! Skupiny a interpreti ako Honza Nedvěd ml. a PříbuzníRobert Křesťan a druhá tráva či ikonické zoskupenie Vidiek sú pre toto tvrdenie viac ako silným argumentom. Aj tento ročník Countryfestu Bohunice tak bude skvelou príležitosťou rozšíriť svoje hudobné obzory a vychutnať si vystúpenia vysokokvalitných hudobníkov, ktorí v našich končinách rozhodne nevystupujú každý deň.

Hudobný program: Adam Ďurica (SK) / Pokáč (CZ) / Vidiek (SK) / Honza Nedvěd ml. a Příbuzní (CZ) / Robert Křesťan a druhá tráva (CZ) / Bukasový Masív (SK) / Irish Elements Show (GB/IRL/SK) / Poutníci (CZ) / Neznámi (SK) / Belasí (SK) / Madalen (CZ) a ďalší

V rámci bohatého programu sprievodných podujatí nebudú chýbať ani rôznorodé obľúbené celorodinné aktivity, ako napríklad indiánska dobrodružná cesta, herná zóna či rôzne súťaže pre malých aj veľkých. Napríklad súťaž v pretláčaní rukou, ktorá bude pod patronátom päťnásobnej majsterky sveta Barbory Bajčiovej. O zaujímavé momenty tak rozhodne nebude núdza.

Detské predstavenia: Dúhalka / Divadlo SpozaVoza

Popri možnosti začlnkovať si, chytať ryby, zaloziť si v lanovom centre či ďalších aktivitách Countryfest Bohunice už tradične poskytne potešenie pre všetky zmysly svojich návštevníkov. Pripravená bude gastrozóna s chutnými jedlami a nápojmi od obľúbených prevádzok z okolia Trnavy a za preskúmanie budú určite stáť aj originálne kvalitné ručné výrobky od lokálnych tvorcov, ktoré bude možné získať v handmade zóne.

Krásny rozľahlý areál je zárukou, že si každý návštevník nájde svoj tieň, svoje miesto aj pri veľkom počte účastníkov. Parkovisko má dostatočnú kapacitu, v areále je vyhradený priestor pre stanovanie zadarmo (platí do naplnenia kapacity) a pre karavany. Kemp je bezplatný, sú tam sprchy, toalety,  máme aj ubytovacie zariadenie, ubytovanie si treba  dopredu zarezervovať.  

Vstupenky je možné zakúpiť online na predpredaj.skdeti do 12 rokov a ZŤP majú vstup zadarmo.                                                                                            Ceny vstupeniek do 30.6.2024: permanentka 26 .- eur                                    

Ceny vstupeniek od   1.7.2024: permanentka 32.- Eur                                       

Piatok  19.- Eur 

Sobota 19.- eur

Ďalšie informácie o programe, doprave a možnostiach ubytovania nájdete na webe alebo Facebooku:

https://countryfestbohunice.sk/          

https://www.facebook.com/counryfestbohunice

Podľa tlačovej správy: Helena Pekarovičová

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here