Apartmán v Piešťanoch pre váš relax a oddych  

0
383

V neďalekých Piešťanoch, v tichej lokalite pri Váhu, vám ponúkame posledný voľný jednoizbový apartmán, vhodný pre váš relax a oddych.  V novom apartmáne nájdete všetko, čo potrebujete k pohodlnému životu. Je tu kuchynka s elektrospotrebičmi, nábytok, sedačka, priestor na spánok, odkladacie priestory, samozrejme dizajnová kúpeľňa. Prekvapí vás veľmi účelné riešenie apartmánu. Stačí sa len nasťahovať.

Apartmán je súčasťou apartmánového domu Linea, ktorý je umiestnený v tichej lokalite na Lodenici. Celý krásny vlastný areál je oplotený a obklopený zeleňou.  Samotný apartmán sa nachádza na prízemí na presvetlenej južnej strane. K apartmánu prilieha pekná terasa s výhľadom na okolitú zeleň. A z vlastnej terasy to máte bosou nohou k bazénu len pár krokov. Nachádzajú sa tu dva bazény, jeden detský a ten druhý, pre dospelých, je vhodný aj na plnohodnotné plávanie. Má dĺžku až 22 metrov. Apartmán je vhodný pre plnohodnotné bývanie alebo na víkendové relaxačné pobyty. 

Linea je jednoducho plná radosti, relaxu a vody. Ak si budete chcieť spestriť svoj deň návštevou reštaurácie, útulnej kaviarne či kultúrneho podujatia, autom to máte do centra Piešťan 5 minút. Milovníci cyklistiky to majú na cyklotrasu bicyklom len 2 minútky. A na svoje si prídu aj turisti. V okolí sa nachádzajú turistické chodníčky, vhodné pre všetky vekové kategórie. Jednoducho na Lodenici v Piešťanoch sa nudiť nebudete.

Apartmán na Linei je naozaj dobrá investícia do nehnuteľnosti, do oddychu v kúpeľnom meste Piešťany. Ak máte záujem o obhliadku, nech sa páči, zavolajte na 0918 284 880 a my vám radi všetko ukážeme. Viac o tomto projekte si môžete pozrieť na stránke: https://linea.bytypiestany.sk/ 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here